-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lichid...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Lichid... - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Lichid... - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Lichid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lichid...   Lichid... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 6:08 pm

-Pff...doar un pahar cu apa.Nu sunt obijnuit sa ma folosesc de ceilalti, sau sa am mofturi..
Isi duse mana la ceafa,oarecum stanjenit.Statu putin pe ganduri.Chiar daca ar fi dorit altceva,nu-l ajuta sa-si revina din starea aia...ba din contra,chiar l-ar fi adancit mai mult.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Lichid... - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Lichid... - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Lichid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lichid...   Lichid... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 6:41 pm

-Nu ai vrea un ceai de plante? Poate iti recapeti fortele, mi-am simtit msuchii faciali arcuindu-se intr-un zambet obisnuit mie. Nu stiu exact ce era in capul meu..ma rog, nu ca ar conta.
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Lichid... - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Lichid... - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Lichid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lichid...   Lichid... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 7:12 pm

-Daca asta imi sugerezi,bineinteles.
Privi apoi in jurul sau.Destul de simplu,tocmai ce'i trebuia.Atinse cu buricul degetului pielea fruntii,inchizandusi ochii.
"Ahh...cand o sa-mi revin,stiu eu pe cine o sa arunc vina."
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Lichid... - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Lichid... - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Lichid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lichid...   Lichid... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 1:19 pm

Nu stiu exact cat timp mi-a luat sa fac ceaiul si sa i-l aduc, cert e ca dupa asta am ramas in picioare langa fereastra privind spre pat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lichid... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lichid...   Lichid... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lichid...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Oras :: Parcul-
Mergi direct la: