-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alergic la pisici? Nu intra!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 8:57 pm

Desii ma holbam de ceva minute bune, peretii nu-si schimbau culoarea, iar linistea continua sa persiste. Canapeaua devenea din ce in ce mai incomoda, iar corpul amortea treptat. Un singur cuvant putea caracteriza starea mea: plictiseala.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Alergic la pisici? Nu intra! Left_bar_bleue0/10Alergic la pisici? Nu intra! Empty_bar_bleue  (0/10)

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 10:19 pm

Curios,ca de fiecare data se apropie cu pasi marunti de usa,ciocanind de 2 ori in aceasta.Astepta ceva timp,nervos,incepu sa'si miste piciorul intr'un ritm alert,ducandu'si mainile in san.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 10:37 am

Auzind zgomotul brusc ce penetra linistea, tresar, scotand la vedere urechile si coada. Nu-mi placea cand se intampla asta.
Ma ridic lenesa, retrag urechile si coada, si deschid usa.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Alergic la pisici? Nu intra! Left_bar_bleue0/10Alergic la pisici? Nu intra! Empty_bar_bleue  (0/10)

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 11:56 am

Acoperi cu mana un cascat,privind persoana ce tocmai ii deschisese usa.
-Uhm,Salut!murmura,aparand pe nasteptate.O stiudie din cap pana in picioare,afisand un zambet obosit.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:54 pm

- Hi! raspuns salutului, privindu-l ametita. Esti vecinul meu? intrab curioasa, analizandu-l.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Alergic la pisici? Nu intra! Left_bar_bleue0/10Alergic la pisici? Nu intra! Empty_bar_bleue  (0/10)

Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 6:28 pm

-Da,desigur.Chishio!
Se prezenta,asteptand la randul lui numele tinerei.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Continut sponsorizat





Alergic la pisici? Nu intra! Empty
MesajSubiect: Re: Alergic la pisici? Nu intra!   Alergic la pisici? Nu intra! Icon_minitime

Sus In jos
 
Alergic la pisici? Nu intra!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Camin :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: