-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Piscina inchisa devine deschisa^^

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 9:13 pm

" Astazi, piscina este inchisa!" - ,, Nu pot sa cred!" Imi spun revoltata in gand, vrand sa rup acea tablita. Insa, stand asa si meditand, imi dau seama ca n-are nici-un rost sa ma enervez. Puteam pur si simplu sa sar gardul, si sa ma bucur de o dimineata relaxanta.
Dupa cum mi-am pus in minte, am incalcat putin regulile, folosindu-ma de abilitatile mele de pisica, m-am schimbat in costumul de baie si am sarit in apa potrivita, nici prea rece, nici prea calda a piscinei.
- Waaah! Ce placut! Exclam, dupa o scufundare indelungata.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Piscina inchisa devine deschisa^^ Left_bar_bleue0/10Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty_bar_bleue  (0/10)

Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Re: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 10:25 pm

Isi lua lucrurile din vestiar dorind sa iasa,cand vazu usile inchise si pe din'afara placuta ca piscina era inchisa,ramase nemiscat aproximativ un minut cu gura deschisa,dorind ca acela sa fi fost un vis.Se frea la ochi,ciupindu'se si de cateva ori de bratul stang,insa nimic,nu se trezea la realitate.Da,chiar fusese lasat de izbeliste acolo,probabil adormise in vestiare si ora de 'balaceala' trecuse deja.Se intoarse inapoi,dezbracacndu'se iar,avand pofta de o alta baie.Sari in piscina,surprins din nou de aparitia altei persone.
'Sa fi fost totul o farsa?'
Curios,inota pana ajunse in fata tipei,salutand'o politicos.
-Buna,uhm..am o intrebare,cum ai ajuns aici?
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Re: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 10:42 am

Fiind mai sperioasa de felul meu, scot un tipat infundat, iesind la iveala coada si urechile.
-Nu-mi place cand mi se uda coada! spun indignata, privind inspre directia ei. Buna. rapund salutului, uitandu-ma in ochii baiatului. Am sarit gardul. ^^ Tu cum ai ajuns aici?
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Piscina inchisa devine deschisa^^ Left_bar_bleue0/10Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty_bar_bleue  (0/10)

Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Re: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 12:03 pm

Ii privi coada,putin mirat de aparitia acesteia.Se scufunda,dorind sa'i intre putina apa in ochi sa se asigure ca nu visa,sau ca avea halucinatii.Se freca la ochi,privind'o mai bine.
-Eh,cred ca am adormit aici si...m'au incuiat.
'Deci piscina pana la urma e inchisa.'se convinse,revenind cu privirea asupra cozii.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Re: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:57 pm

- Hm... Neplacut. ii spun, in timp ce-mi ,,storceam" coada. Pari surprins. N-ai mai vazut o pisica? chicotesc, privfindu-l cu un zambet amuzat pe fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Piscina inchisa devine deschisa^^ Empty
MesajSubiect: Re: Piscina inchisa devine deschisa^^   Piscina inchisa devine deschisa^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Piscina inchisa devine deschisa^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Oras :: Piscina-
Mergi direct la: