-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Shujin's room - Get Out Alive

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:17 pm

Din moment ce m-am decis sa raman in oras, imi trebuie o casa fiindca nu pot sta la Liz mereu. Norocul meu este ca avem un camin foarte mare, care ofera camere pentru orice persoana... Sper ca nu se vor supara daca o s-o decorez eu insumi. Camera mea este la parter, in capatul unuia dintre multele coridoare ale caminului. Usa neagra, masiva, avea sub vizor numarul 13. Perfect, deci era cu noroc. Am deschis usa si am intrat in camera. Am ramas surprins de ea! Era o camera modesta, cu un pat mare de doua persoane, un dulap enorm, geamul aflat paralel cu usa si o noptiera, chiar langa pat. Noptiera era sub geam, iar patul era chiar langa geam. O masuta mica, cu doua scaune era aflata aproape de usa. Camaruta aceasta era inde-ajuns de mare pentru mine, dar era clar ca avea nevoie de ceva redecorare... Dupa usa aceea neagra, nu puteam accepta culorile deschise din interiorul camerei. Mi-am dat jos teaca de la blugi, am scos sabia si am infipt-o in centrul mesei, mi-am dat jos geaca neagra de piele si am rezemat-o de unul dintre scaune, apoi am dat jos tricoul negru si l-am aruncat pe masa, stand parca infipt in sabie... M-am trantit in pat, uitandu-ma pe tavan.
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:24 pm

Cateva batai se auzira din exteriorul camerei,vrand parca sa atraga atentia cuiva.Isi retrase incet mana trecandusi-o prin par,lenes.Ca de fiecare data,incerca sa piarda timpul prin vecini,cel putin...doar daca ar mai da peste ceva mai interesant.Casca,rezemandusi alene umarul de tocul usii,cat pe ce sa adoarma.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:27 pm

M-am pozitionat in spatele lui shujin.
-Somnoros? Am incercat sa zambesc desii nu imi ardea prea mult acum. SA fiu sincera nu stiu de ce ma duceam acolo.


Ultima editare efectuata de catre Autumn Elizabeth in Dum Sept 27, 2009 1:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:31 pm

- Nu... Doar lipsit de chef...
De unde aparuse asa? Ma asteptam sa bata la usa sau sa intre macar pe usa... Am auzit o bataie in usa! M-am uitat spre Liz, dar ea era pe pat, langa mine... Atunci m-am ridicat ca ars si m-am dus la usa, deschizand-o. Era un baiat in spatele ei, ce statea rezemat de tocul usii. L-am privit urat, simtind cum cruciulita de la gat ma arde un pic, apoi l-am privit mai calduros, cruciulita incepand sa straluceasca vag.
- Salut! M-am rezemat de tocul usii cu cotul, in timp ce-mi tineam pumnul in falca.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:35 pm

Am privit pe dupa umarul baiatului incercand sa par binevoitoare/
"Shinu?" am oftat in sinea mea uitandu-ma la amandoi.
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 6:12 pm

Tresari.Deja raspunse cineva chiar atat de repede?Deschise larg ochii observandul pe barbatul din fata usii,incercand totusi sa schiteze un zambet,pastranduse treaz.
-Umm..Salut si tie!Deranjez,cumva?
Isi duse mana la gura privindul cateva clipe pe barbat,fara sa o observe si pe Elizabeth dupa umarul acestuia.
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 6:50 pm

Mi-am luat pumnul din falca si am stat normal, fara a ma mai rezema de tocul usii. Am intins mana spre baiat, vrand sa dau mana cu el.
- Nu, nu ma deranjezi deloc. Eu sunt Shujin. Iar, tu esti...
Cruciulita incepea sa straluceasca si mai puternic, iar eu, din moment ce nu purtam vreun tricou nu aveam cum s-o ascund, asa ca am strans-o cu mana stanga in pumn, cateva lumini iesind totusi.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shujin's room - Get Out Alive Left_bar_bleue0/10Shujin's room - Get Out Alive Empty_bar_bleue  (0/10)

Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:14 pm

Am zambit ieftin sperand sa se opreasca lumina a ceea puternica. Ma dureau ingrozitor ochii
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shujin's room - Get Out Alive Empty
MesajSubiect: Re: Shujin's room - Get Out Alive   Shujin's room - Get Out Alive Icon_minitime

Sus In jos
 
Shujin's room - Get Out Alive
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Shi'z room
» turquoise eyes(my room)
» Lulu's room-stay out
» Taro's room....lisen to the silence

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Camin :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: