-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Left_bar_bleue0/10In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Empty_bar_bleue  (0/10)

In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Empty
MesajSubiect: In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea   In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 6:31 pm

Stranuta.Dabia intrase in cafenea ud leoarca din cap pana-n picioare observand cum nu mai era aproape nimeni in cafenea,decat angajatele.Cerul se lumina,in timp ce fulgerele si tunetele incercau sa-l sperie pe tanar,insa acesta era mult prea ingandurat ca sa le acorde pana si cea mai mica atentie.Se aseza la o masa,rezemandusi capul de sticla geamului in timp ce privirile sale cazura asupra cerului care se oglindea perfect pe sticla ferestrei,in timp ce stropii de plaoie bateau din ce in ce mai tare,vrand parca sa ajunga la tanar.
"Cine-ar fi crezut?Dabia ora 11..ma intreb daca.."
De-odata isi intrerupse firul gandurilor trecandusi mana pe frunte.Parul sau era inca ud,fara sa mai vorbim si despre hainele lui.Stranuta,incercand sa-si ia o cafea fierbinte cu lapte.
Sus In jos
Sarah

Sarah


Mesaje : 12
Data de înscriere : 26/09/2009

In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Empty
MesajSubiect: Re: In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea   In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 11:58 am

"Nu se poate! FIrar! Firar! FIRAR! " gandesc, fugind nervoasa prin ploaie. Intr-un moment de disperare, reusesc sa vad o cafenea chiar in fata mea. " SUnt salvata! " . Fac un gens nu tocmai potrivit situatiei: zambesc.
Deschid brutal usa, intrand ca un vartej inauntru.
Sus In jos
 
In miezul noptii..Alaturi doar de umbra mea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Liniste in miez de noapte...doar eu si gandurile mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Oras :: Cafenea-
Mergi direct la: