-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O carte buna

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:35 pm

De cand o cunoscusem pe Lizz, renuntasem la fuga, asa ca m-am gandit sa intru la biblioteca scolii. Era tarziu in noapte, probabil 2-3 dimineata... Paznicul m-a lasat sa intru din clipa in care m-a vazut, dar nu pot intelege nici acum ce l-a putut intimida asa tare. Afara se auzeeau stropii de ploaie, in timp ce din parul meu curgea incet picaturi prin haine. Simteam cum fiecare picatura de apa ce-mi cadea din par, se scurgea fie pe pieptul meu, fie pe mainile mele si parca imi venea sa ma dezbrac, dar era problema cu spatiul public. Ma uitam printre rafturi, cautand o carte care sa merite citita.
~dupa 5 minute~
In sfarsit, gasisem cartea! Ciudata alegere totusi... Cartea se numea "Jurnalul Erotic Al Unei Adolescente De 16 Ani" Oare ce ma captivase la acest titlu? Partea erotica sau cea cu jurnalul? In orice caz, m-am asezat pe canapea paralela cu usa, cartea fiind in mana mea stanga, in timp ce cu mana dreapta dadeam jos de pe mine geaca neagra de piele, picaturile de apa fiindca inca vizibile.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:38 pm

Lasa jos cartea in momentul in care simtii si-auzii fosnetul prin incapere. Observa persoana si zambi lasciv. Se indrepta cu pasi marunti spre el si-aaspta momentul cand acesta isi ridica mainile. Se aseza in poalele lui cu fata spre el punandu-si mainile pe umerii lui.
-Salut..
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:43 pm

Cand am vazut-o pe Lizz, am zambit parca instinctiv. Am lasat jos cartea si mi-am pus ambele maini in jurul ei.
- Hey... Cum de esti si tu aici?
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:49 pm

Zambi scurt tregandu-si degetele peste hainele lui ude, le presa incet cu buricul degetelor in timp ce le tragea in jos, cu miscari lente. Il privi in ochi parca muscandu-l din priviri. Se apleca incet spr eel lipindu-si fruntea de a lui.
-Ia zi, nu vrei sa te incalzesti? Isi trecu` varful limbii peste buze, destul de discret ce-i drept.
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 9:44 pm

Am zambit auzindu-i cuvintele. De fapt, a fost mai mult in ranjet, in timp ce-mi lasam privirea spre buzele ei. De ce dintr-o data fata inocenta voia sa se joace cu mine?
- Mi-e cald deja... Foarte cald... Dar daca tu ai vreo metoda aparte de a ma incalzi, poti face orice vrei tu...
O picatura de apa cazuse din parul meu pe fata ei, oprindu-se pe buzele ei... In clipa de fata, era mult mai greu ca inainte sa ii rezist.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 9:47 pm

Zambii scurt si se apleca, astfel se misca, sau mai degraba vaginul ei acoperit de o sumedenie de haine, peste erectia lui, deasemenea acoperita de haine, pana la nivelul fetei lui, deschise incet gura lingand cu varful limbii picatura de apa. Ma rog, mai degraba doa ro lua pe limba si-s misca usor buzele astfel sorbindo fara zgomot, atingandu-i si lui varful buzelor cu buzele ei.
-Mm..nu stiu, am mai multe. Se ridica inca cu o usoara inocenta in gesticularea capului, acesta fiind usor plecata in fata astfel parul cazand mult peste umerii ei, si mimica.
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 9:55 pm

Am privit-o atent, studiind fiecare miscare a ei, apoi m-am uitat in alta directie parta plictisit de incercarile ei. Unde era fata cuminte de acum ceva vreme? Am cascat, luandu-mi mana dreapta din jurul ei pentru a o duce la gura, apoi mi-am intors din nou privirea inspre ea si am incercat sa schimb subiectul discutiei.
- Si... Ce carte citeai inainte sa ma vezi?
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 9:57 pm

-Ceva in care se prezenta incestul, se lasa cu capul pe umarul lui inchizand un timp ochii.
-Asta mi-a dat muulte idei, mai mult sau mai putin dragute.
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 9:59 pm

- Am un sentiment vag, ca nu vreau sa aflu aceste idei!
Mi-am lasat capul pe spate, rezemandu-l de spatarul canapelei, in timp ce picaturile de apa incepeau sa se usuce, iar tricoul sa se deslipeasca parca de corpul meu... Dar acuma incepea sa-mi fie putin frig si un tremur mi-a cutremurat tot corpul. Speram doar ca Lizz sa nu fi observat asta.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:02 pm

-Daca ti le-as spune nu te-ai mai fute toata viata ta, rase, teoretic, foarte sadic. Se apleca spre el fracandu-si mainile de laturile corpului lui
-Tie chiar iti e frig...se apleca sarutandu-l scurt, aproape exagerat de scurt.
Sus In jos
Genkai Shujin

Genkai Shujin


Mesaje : 45
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:06 pm

- Da... Imi e... Si, ce vei face tu din cauza asta?
Am zambit ironic, dupa care am sarutat-o pasional, punandu-mi mainile in jurul ei, ca si cum n-as fi vrut sa-i mai dau drumul. Poate, pentru ca asa si era... Chiar nu mai voiam sa-i dau drumul.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
O carte buna Left_bar_bleue0/10O carte buna Empty_bar_bleue  (0/10)

O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 2:25 pm

Raspunse la sarutul lui, insao facu destul de pasiv.
-Nu stiu tu cam ceai vrea? intreba in momentul in care se indeparta de el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O carte buna Empty
MesajSubiect: Re: O carte buna   O carte buna Icon_minitime

Sus In jos
 
O carte buna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Scoala :: Biblioteca-
Mergi direct la: