-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Shi'z room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:01 pm

O liniste mormantala.Doar atat..In camera domnea permanent intunericul ceea ce era si firesc din cauza ceasului care indica ora 2 noaptea.Desi..la o ora atat de tarzie,se putea distinge destul de greu podeaua in timp ce razele lunii incercau din greu sa patrunda prin geam,vrand parca sa te avertizeze de zecile de cioburi care erau imprastiate pe podea,alaturi de cearceaful patului,aruncat neglijent langa acestea.La un moemnt dat,se auzi un oftat.O silueta masculina statea aseza pe pervarzul ferestrei dorind sa mai spulbere linistea care se asternuse.
Isi lasa capul pe spate in timp ce inchise ochii.Brusc ii redeschise,dand mai apoi cu pumnul in geamul care era descris,in timp ce mana ii era imediat acaparata de zeci de firicele de sange.
"Aceasi...Ca de fiecare data."
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:16 pm

Statea sprijinit cu spatele de usa incaperii de unde veneau toate zgomotele ciudate.Ranji,ridicandu'se intr'un final,atingand cu varful degetelor suprafata din lemn recent lacuita.Ciocani asteptand.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:19 pm

Incruntat,se ridica alene apropriinduse cu pasi marunti de usa,in timp ce curiozitatea de a descoperi persoana care produsese zgomotul din fata usii sale,devenea neimportanta.Crapa putin usa,cat sa-si scoata capul in timp ce-si lasa mana dreapta pe langa corp,ca sa nu se observa.
-Da?!
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:23 pm

M-am oprit privind mbrele de pe hol, lumian difuza ce iesea din usa intredeschisa forma un joc interesant pe scara rece. M-am oprit in apropierea lor.
"Si totusi" m-am ajutat de un oftat sa scot presiunea din corp si m-am apropiat mai mult de silueta de care se lovea lumina. Incetul cu incetul aceasta a prins contur.
"Chishio?" m-am apropiat curioasa.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:23 pm

Mirosul sangelui devenea din ce in ce mai intens.Dori sa'si indrepte privirea spre sorpul acelei persoane,care nu realizase pana atunci cine este,insa numai capul ii se vedea.
-Salut!sopti,analizandu'l pe tanarul din fata lui.
Pentru el nu conta cat era ceasulsau daca deranja,era doar curios daca urmatoarea persoana ii va deveni victima.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:25 pm

M-am oprit undeva langa el, rezemaa de zid, ii priveam pe amandoi
"Poatte nu ma observa si pot sa plec" mi-am spus dandu-ma un pas in spate auzind cum gresia face un zgomot sub presiunea corpului meu.
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:30 pm

-Te-as putea ajuta?
O simpla intrebare,dar cu un raspuns atat de important pentru tanar,pentru a afla defapt motivul vizitei.Tresari,descoperind mai apoi inca o silueta,nu prea departe de barbatul din fata lui.Facu ochii putin mai mari,surprins.
-Rectific...Cu ce v-as putea ajuta?
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:33 pm

Am tusit jenata de postura
-Am..ma scuzati... eu eram doar curioasa..am..am cazutaccidental pe aici mai exact, ma incurcam in cuvintele mele si ma simteam atat de penibila incat imi doream sa intru sub orice crapatura din nenorocita aceea de gresie
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:34 pm

Rase slab neintelegand defapt ce era cu a doua intrebare.Ii urmari privirea,intorcandu'si capul spre 'a doua' silueta.Incerca sa para cat de cat politicos,insa prezenta tanarului il facea sa fie diferit.Isi aseza piciorul la tocul usii,impingand suprafata din lemn,facand ca usa sa se mai deshida putin.
-Nu chiar,doar..curios,sau mai bine zis curiosi.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:37 pm

Am oftat, era evident, cauzsem intr-un moment nepotrivit, sa fiu sincera nu intelegeam de ce in totdeauna momentele "de inceput" sunt asa de complicate, m-am apropiat incet de cei doi, ce-i drept nu stiam si nu stiu inca ce sa fac mai exact.
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:39 pm

-Inteleg..
Murmura ca pentru sine,observand imediat gestul barbatului,lasandusi privirea in jos cat sa'i poata observa piciorul.Se incrunta mai tare,incercand totusi sa mascheze printr-un zambet destul de prefacut chiar daca nu prea se pricepea sa ranjeasca la ordinul cuiva.
-Atunci...presupun ca ar trebui sa va invit inauntru...?
Pentru cateva clipe,se dadu la o parte din usa intorcandusi incet privirea asupra mainii sale,muscandusi incet buza inferioara.
"Draku sa ma ia."
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:41 pm

"...." nu stiu exact la ce m-am gandit cand am intrat inauntru, daca vroiam cu adevarat as fi refuzat, da daca.... Eram curioasa, in ultimul timp eram teribil de curioasa, mi-am strans degetele reci si transpirate la piept privind prin camera. Er aun aer teribil de apasator..
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:46 pm

Pasi subtil in incapere,dand un aer nepoliticos.Insa nu'i pasa,chiar asa voia sa para in acele momente.Analiza din priviri camera,pasind mai mult in fata,dand peste ciocurile de pe podea.Se incrunta usor,insa spre sfarsit sufla usurat datorita incaltamintei sale,care era groasa,si nu'i putea patrunde pana in talpa piciorului.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 4:53 pm

Inchise usa in urma lor,destul de simplu.Isi puse mana plina de sange pe fata,acoperindusi obrazul si ochiul drept incercand totusi,sa se comporte.normal..daca s-ar putea spune.
-Va rog sa evitati...Dezordinea.
Se aproprie incet de ei,ridicand cearceaful,destul cat sa-l arunce inapoi in pat.Cu miscari usoare,se aseza din nou pe pervarz,privindui pe cei doi plin de superficialitate.
-Cu ce doriti,mai exact,sa...va servesc?
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:00 pm

Am tusit perplelexa nu intelegeam ce cuat acolo si nici ei probabil nus tiau ce fac acolo, ceva mi-a atras atentia, mai exact incompletatia geamului. Era spart, desii era intuneric cautam pe jos ciuburile..ochii mei, norocul unui vampir pur, ochii mei vedeau bine podeaua desii daltonist o vedeau bine.
-Nimic anume
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:02 pm

Exact cum ii spusese tanarul,evita cioburile,facand pasi marunti pana ajunsese in fata patului.Se aseza pe marginea acestuia dandu'si ochii peste cap.
-Ceva de baut,orice...Mai exact,alcool!pronunta pe un ton mai tare ultimul cuvant indreptandu'si privirea spre mana tanarului,realizand de unde venea mirosul placut de sange.Se gandi sa'i ceara un pahar de sange,dar poate parea prea nepoliticos,asa ca ezita.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:08 pm

-Mdah...o clipa.
Ofta.Nu prea avea prin casa alcool,mai ales amintindusi mai bine cum scapase de toate sticlele de alcool acum cateva saptamani.sau poate...Asta era!Facuse o mica exceptie.Ceva pentru..."zile negre".Isi inclesta mai tare dinti luand sticla de whisky de pe noptiera patului intinzandui-o in timp cel privea curios,dar totodata..cu un presentiment bizar oferit de catre tanar.
-Poftim.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:10 pm

M-am asezat pe pervazul camerei , ma rog m-am sprijinit de el cu mana.
-Cum te numesti? Am inghitit in sec privind sticla de wisky ce se tot flendura de la unul la altul.
"In fine.."
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:14 pm

Ii privi miscarile cu coada ochiului tot timpul,putin ingandurat de expresiile fetei lui.Apuca sticla cu toata mana,atingandu'i o parte din rana,murdarindu'se putin pe degete de sangele acestuia.Isi muta sticla in mana cealalta,ducandu'si degetul in gura.
-Uhm,delicios..presupun ca e mult mai delicios decat sticla asta!
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:25 pm

Isi indrepta privirile spre tanara,ignorand total remarca barbatului cu privire la sangele sau.Se aproprie incet de-un scaun,asezanduse fara pic de confort pe acesta.
-Shi...Daca s-ar putea spune asa.Dar voi?
Isi lasa capul pe spate,indeajuns cat sa-si descopere gatul,simtind cum incepea sa se sufoce.


Ultima editare efectuata de catre Shinu in Sam Sept 26, 2009 5:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:39 pm

Privindul pe Chishio am simtit cum stomacul mi se intoarce in gat, o latura pe care o detestam la vampiri. Am inghitit in sec incercand sa-mi mut privirea de la podea la Shi
-a..L..Liz...
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 5:52 pm

-Chishio,fara vreo prescurtare,nu'mi plac prescurtarile numelui...incerca sa'l convinga ca acela ii era numele.
-Auzi,nu ai vreun pahar?Imi e cam jena sa beau din sticla.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:00 pm

-Desigur...
Se stramba putin.Desigur...era normal sa ai pretentii,mai ales cum aerul constrans di nacea incapere incerca sa se faca prezent,facanduse sa respiri putin mai lent,ca si cum ai fi pe cale sa te sufoci.Privi in dreapta sa,luand in mana unul dintre pahare,mai apoi arunca unul direct spre brunet,ca sa-l prinda.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:02 pm

Am prins miscarea inital lenta cu coada ochiului insa cand a inceput sa suiere aerul ceea ce imi dovedea ca paharul se misca tot mai rapid am tresarit.
"......" desii nu ma gandeam la ceva anume aveam senzatia ca-s foarte ganditoare, sau poate sunt doar foarte obosita..
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room Left_bar_bleue0/10Shi'z room Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:08 pm

Prinse paharul,aproape de limita,fiindca ..daca nu'si ridica rapid mana,il scapa.Stramba din nas,asteptandu'se la un mod mai politicos de a'i inmana paharul.Lasa sticla de whisky impreuna cu obiectul transparent pe masa din fata lui.
-M'am razgandit,nu mai vreau nimic de baut!
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Continut sponsorizat





Shi'z room Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room Icon_minitime

Sus In jos
 
Shi'z room
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lulu's room-stay out
» Shujin's room - Get Out Alive
» turquoise eyes(my room)
» Taro's room....lisen to the silence

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Camin :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: