-x3-DecoDe-3x-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-x3-DecoDe-3x-

Come to Vampire World!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Shi'z room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:12 pm

"mdah...si acuma ce mai vrea?Vrea acuma un lucru,si dupa aceea....Chiar nu'i pot intelege pe unii."
-Cum doresti.
Se ridica incet,mai apoi se aproprie de brunet ridicand lent sticla de whisky cu mana stanga,turnand putin pe rana cat sa intre putin in adancimea ei,pentru a mai diminua putin durerea.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:21 pm

Mirosul de sange si alcool s-a prelins atat de brusc prin aer pana la mine. Imi simteam tot corpul tremurand, cerand provenienta mirosului. Ma simteam instabila, tot corpul meu aprca era gata sa se miste singur, impotriva ratiunii mele pur umane. Am ridicat mana acoperindu-mi caile nazale pentru a ma proteja. Tusind am inganat
-Pot sa deschid mai larg geamurile?
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:27 pm

-Cum doresti.
Se dadu putin mai in spate,lasand sticla jos cat sa nu ajunga sa o sparga.isi ciufuli parul reluandusi locul pe scaun.Se simtea pur si simplu..incoltit.Incoltit?Nu stiu de ce avea bizarul sentiment de intimidare din partea celor doi.Poate din cauza spatiului,sau....din alta cauza..
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:36 pm

Am inceput sa tusesc chinuindu-ma sa deschid geamul, imi simteam mana grea si incordata pentur altceva asa ca manerul geamului imi aluneca printre degete. Simtema plamanii infundati si o nervozitate aparte.
-Fa dracului ceva cu mana aia! simteam ceva pe buze, coltii incepura sa creasca
"Nu, nu..."
Sus In jos
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:39 pm

Cum o privi incercand sa deschida geamul.Lua rapid o carpa,acoperindusi rana,incercand macar sa opreasca sangerarea.O lega rapid la mana,apoi se aproprie de ea,deschizand geamul larg,in timp ce unele cioburi chiar se mai observau pe pervarzul ferestrei,iesind usor in evidenta.
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:42 pm

M-am apelcat tot mai mult pe geam. Simteam plamani pulsand, cerand aer, ma sufocam in tot mirosula cela
-Indeparteazate nu stiu cat ma pot controla...am infipt coltii in buza, incercam sa ma stapanesc.
Sus In jos
Chishio
Admin
Chishio


Mesaje : 68
Data de înscriere : 26/09/2009

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:42 pm

Observa reactiile fetei,incruntandu'se putin.Isi aseza mainile in san,incepand sa simta si el mirosul ce se plimba prin aer,insa de data asta nu mai era asa intens.
'Chiar nu e de bine.'isi zise in gand,privindu'i coltii.
Isi duse ambele maini la ochi,oftand usor.
Sus In jos
https://x3-decode-fly-x3.forummotion.com
Shinu

Shinu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/09/2009
Varsta : 27

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:45 pm

"Draku...stiam ca pana la urma nu ajuta la nimic!"
Se retrase rapid incercand sa lege lucrurile cap la cap.De ce se purta atat de ciudat?Gata.Incepea sa realizeze..Fiecare lucru se lega..Starea fetei..presentimentul sau..Nu era de mirare.Ofta usor mai apoi se retrase ducanduse la baie,inchziand usa in urma sa.
"Mdahh...nici ca se putea mai grozav!"
Sus In jos
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Mesaje : 91
Data de înscriere : 26/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Imformatii user
Warn:
Shi'z room - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Shi'z room - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 6:46 pm

Simteam cuma erul imi linistea plamanii desii corpul imi era tot incordat iar gatul parca refuza se se calmeze. Pulsa intr-un mod anemic, ma durea si ustura in acelasi timp.
"Nu e posibil.."
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shi'z room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shi'z room   Shi'z room - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Shi'z room
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Lulu's room-stay out
» Shujin's room - Get Out Alive
» turquoise eyes(my room)
» Taro's room....lisen to the silence

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-x3-DecoDe-3x- :: Camin :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: